Satın almış olduğunuz ürün, online bir eğitimdir. Aşağıda geçen ürün ibareleri Online Eğitim İzleme Ürünü olarak belirtilmektedir.

Teslimat :

Kredi Kartı ile alınan ürünler banka onayıyla birlikte hemen aktif edilmektedir. Havale /EFT ile yapılan ödemelerde dekontu info@veribilimiokulu.com adresine iletmeniz gerekmektedir. Havale / EFT ile ilgili işlemler BİR (1) iş günü içinde aktif edilir.

Online eğitim için belirlenen zamanlarda içeriğe erişmiş olmakla ürün teslim alınmış sayılır.

İade :

Almış olduğunuz ürün online eğitim hizmetidir. Hizmet; sizinle eğitim materyallerinin paylaşılması, ön hazırlıklar, ön etüt, ön dersler, iletişim gruplarına dahil etme vb. gibi faaliyetler ile başlamış sayılır. Hizmetin başladığı tarihten itibaren yasal olarak 14 gün cayma hakkına sahipsiniz. İade işlemleri için info@veribilimiokulu.com adresine bilgi verip talepte bulunabilirsiniz.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünle ilgili info@veribilimiokulu.com adresine talepte bulunduğu andan itibaren YİRMİ (20) gün içerisinde Ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına Ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Faturanın adrese kargo olarak istenmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri ÜÇ (3) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri YİRMİ (20) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan/bildirimini aldıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.