Satın almış olduğunuz ürün, online bir eğitimdir. Aşağıda geçen ürün ibareleri Online Eğitim İzleme Ürünü olarak belirtilmektedir.

Teslimat :

Kredi Kartı ile alınan ürünler banka onayıyla birlikte hemen aktif edilmektedir. Havale /EFT ile yapılan ödemelerde dekontu info@veribilimiokulu.com adresine iletmeniz gerekmektedir. Havale / EFT ile ilgili işlemler BİR (1) iş günü içinde aktif edilir.

Online eğitim için belirlenen zamanlarda içeriğe erişmiş olmakla ürün teslim alınmış sayılır.

İade :

Almış olduğunuz ürün online eğitim hizmetidir. İçeriğe erişim için hesap bilgilerinin paylaşılması, erişimin başlaması, materyallerin bir  kısmının veya tamamının paylaşılması, çalışma gruplarına dahil olunması gibi faaliyetlerin herhangi birisiyle hizmet teslim alınmış sayılır. Hizmetin başladığı tarihten itibaren yasal olarak 14 gün cayma hakkına sahipsiniz. İade işlemleri için info@veribilimiokulu.com adresine bilgi verip talepte bulunabilirsiniz.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünle ilgili info@veribilimiokulu.com adresine talepte bulunduğu andan itibaren YİRMİ (20) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Faturanın adrese kargo olarak istenmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri ÜÇ (3) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri YİRMİ (20) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan/bildirimini aldıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Kayıt Dondurma:

Cayma hakkı süresi geçtikten sonra iade yapılmaz ancak tüketici satın aldığı hizmeti bir defaya mahsus olmak üzere müteakip bir yıl içinde aynı eğitim programının açılması durumunda kullanmayı talep edebilir.  Bu talebin geçerli olması için en geç canlı eğitim safhasının başlamasından 1 ay önce müracaat edilmelidir. Bu süre geçtikten sonra kayıt dondurma yapılamaz. Kayıt dondurma hakkı 1 yıl içeresinde yapılacak olan programlardan bir tanesinde kullanılmadığı takdirde müşteri ürünü satın almış sayılır, herhangi bir iade yapılmaz. SATICI bir yıl içinde aynı programı açmama hakkını saklı tutar. Bu durumda ürün satın alınmış sayılır.

Hızlı başvuru yapın !

İlgilendiğiniz Program
Ad Soyad
Eposta Adresiniz
Telefon Numaranız

Sepetim

Sepet Toplamı 0